Kungla Dialoog OÜ Print

Kungla Dialoog ASKungla Dialoog OÜ on asutatud 1989. aastal ning on üks Eesti vanimaid infotehnoloogiafirmasid. Oleme orienteeritud teenuste osutamisele keskmistele ja suurematele ettevõtetele. Meil on pikaajaline kogemus missioonikriitiliste lahenduste väljatöötamisel erinevatel riist- ja tarkvaraplatvormidel.

Tänasel päeval on Kungla Dialoogil kaks suuremat tegevussuunda:

  • IT lahenduste müük
  • Klientide infosüsteemide haldamine, hooldamine ja arendus

Tänu pikaajalisele kogemusele suudame olla paindlikud ning võimelised pakkuma Kliendile parimat teenust. Meie spetsialistid täiendavad oma teadmisi pidevalt ja omavad mitmete tootjate (Microsoft, HP, NetApp, Sun, Symantec  jt.) sertifikaate. Sertifitseerimisi tehakse regulaarselt peale kindla perioodi möödumist või toote uuenduste korral. Samuti osalevad Kungla Dialoogi spetsialistid regulaarselt erinevatel tehnilistel seminaridel ja koolitustel.

Kungla Dialoogi sertifitseeritud spetsialistid on juurutanud missioonikriitilisi lahendusi Eestis ja välismaal. Samuti omavad meie spetsialistid pikaajalist kogemust hooldus- ja arendusteenuste osutamisel nii Kungla Dialoogi enda kui teiste Eesti süsteemiintegraatorite poolt üles seatud süsteemidele.

Oleme suurimate kogemustega HP/Compaq'i partner Eestis - alates 1993. aastast on Kungla Dialoog ametlikult Compaq'i süsteemide volitatud edasimüüja ja hooldaja.

 
 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee