Fujitsu Technology Solutions Print
Firma uudised
Wednesday, 01 April 2009 11:06
Fujitsu Technology Solutions1. aprillil muutus Fujitsu Siemens Computers osaks Fujitsu Ltd. kontserist. Ettevõtte uueks nimeks on Fujitsu Technology Solutions. Igapäevasuhtluses kasutatakse aprilli algusest nime Fujitsu.

Tegevust jätkatakse osana Fujitsu kontserni ülemaailmsest võrgust tehnoloogiaettevõttena, mille võimalused toodete, lahenduste  ja teenuste pakkumisel on senisest veelgi paremad. Fujitsu Technology Solutions on nüüd osa maailma neljandaks suurimast IT-teenusepakkujast, mis on tuntud oma tugeva uurimis- ja arendustegevuste poolest.

Omanikeringi muutus ei muuda midagi juba olemasolevates ärisuhetes või lepingutes, jätkatakse iseseisva firmana olles osa Fujitsu kontsernist. Endise Fujitsu Siemens Computers'i tootevalik ühtlustatakse Fujitsu toodetega. Tööjaamad ja sülearvutid jäävad tähtsaks osaks ärist ka edaspidi. Fujitsu Technology Solutions võtab ohjad kogu globaalse Fujitsu kontserni Intel-põhiste serverite äris ja vastutab ka nende tootearenduse, valmistamise ning turunduse eest.

Kõik kehtivad pakkumised, lepingud, garantiid ja kokkulepped jäävad jõusse ka peale 1.4.2009. Samuti jätkuvad partnerlussuhted Kungla Dialoogi ja Fujitsu Technology Solutions'i vahel. Jätkuvalt müüme kõiki tooteid Fujitsu arvutustehnika tootevalikust ning pakume neile seadmetele ka garantiiteenindust ja hooldust.
 
 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee