Fujitsu Siemens Computers uuendab täielikult oma toodete disaini Print
Süle- ja lauaarvutid
Monday, 09 June 2008 12:36

Euroopa juhtiv IT-ettevõte Fujitsu Siemens Computers avalikustas oma uue tootearenduse strateegia, mille kohaselt uuendab firma täielikult oma seniste tooteliinide disaini. Uue väljanägemise saavad kõik Fujitsu Siemens Computersi AMILO 3000 sarja arvutid, ekraanid ja lisaseadmed, SCENICVIEW ekraanid, ESPRIMO süle- ja lauaarvutid, CELSIUS tööjaamad ja PRIMERGY serverid. Kokku lansseerib ettevõte sel aastal 50 uudse disainiga toodet.

 

Fujitsu Siemens Computersi müügijuhi Antti Vari sõnul on kaks aastat kestnud uue disainikontseptsiooni väljatöötamine pikaajaline investeering kaubamärgi arengusse, mille eesmärgiks on tugevdada ettevõtte positsiooni keskmise ja kõrgema hinnaklassi toodete turul. "Kaasaegse ja ühtse disaini kõrval on oluline see, et edaspidi hakkavad kõikidel meie toodetel pordid, kaardilugejad ning sisendid ja väljundid asuma alati samadel kohtadel, muutes need ligipääsetavamaks ja kasutajasõbralikumaks," kommenteeris Vari

Toodete uut disaini iseloomustavateks märksõnadeks on ülim lihtsus ja selgejoonelisus. "Fujitsu Siemens Computersi arvutid tunneb tulevikus ära omapärase värvilahenduse järgi. Arvutite põhiosa hakkab olema must, ekraaniosa aga tavakasutajate seerial valge ning äriklassi arvutitel hall," selgitas Vari. Nii hakkab AMILO sarja arvuteid iseloomustama elegantselt kontrastne must-valge disain, ESPRIMO, SCANVIEW ja PRIMERGY tooteid aga klassikaline mustaga piiritletud kivisöekarva hall korpus. Kõik disainiuuenduse läbi teinud mudelid toodetakse Saksamaal.

Uue disaini üheks eesmärgiks oli muuta arvuti kasutamine lihtsamaks ja käepärasemaks. Sagedamini kasutatavad pordid ja kaardilugejad ning audioväljundid ja -sisendid hakkavad paiknema arvuti eesosas. Kõik mudelid varustatakse spetsiaalse Fujitsu Siemens Computersi väljatöötatud veekindla klaviatuuriga. Tavakasutajale suunatud AMILO S ja X seeria arvutid saavad vaid kergele puudutusele reageerivad nupud heli- ja filmiesituse kontrollimiseks, äriklassi arvutid on varustatud helisummutajaga, mis teevad arvutid senisest vaiksemaks.
Sülearvutites hakkab sisalduma uusim tehnoloogia, näiteks Hybrid Graphics graafikatarkvara, kõik arvutid põhinevad Inteli ja AMD uusimatel platvormidel.

Allikas: Fujitsu-Siemens Computers

 
 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee