HP esitles võimsaid "sulgkaalus" sülearvuteid Print
Süle- ja lauaarvutid
Tuesday, 02 September 2008 15:37

Arvutitootja Hewlett-Packard täiendas tootevalikut kahe uue kerge ja vastupidava HP EliteBooki sülearvutiga. Ettevõtte uute mudelite seast leiab muuhulgas HP seni väikseima ja kergeima sülearvuti EliteBook 2530p, mis kaalub vaid 1,45 kilo. Lisaks tutvustati vastupidavat tahvelarvutit HP EliteBook 2730p.

HP arvutitoodete Baltikumi turundusjuhi Eveline Rimkiene hinnangul jätkab HP uute mudelitega senist suundumust arvutite isikupärasemaks kujundamisel. "Sülearvuti peab olema stiilne - olgu tegemist tööks või meelelahutuseks mõeldud seadmega. HP Elitebook on just selline esinduslik tööarvuti, mille puhul torkab esile ka nägus välimus," selgitas Rimkiene.
HP EliteBook sülearvutid on mõistlik valik neile, kes sageli väljaspool kontorit töötavad, kuna sobivad tänu tugevdatud korpusele, kõvaketta kaitsemehhanismile, turvakiibile ja näpujäljelugejale ideaalselt välistingimustes. HP EliteBook sülearvutid vastavad militaarstandarditele.
Üks oluline uuendus EliteBooki kaubamärki kandvatel arvutitel on lisavalgustus, mis muudab hämaras töötamise võimalikuks. Arvutikasutajad hindavad üha enam ka sisseehitatud veebikaamerat ja 3G-internetiühendust, mis lubavad videokõnesid pidada ja veebi külastada.
EliteBook sülearvutid sisaldavad HP äriklassi funktsioonipaketti HP Professional Innovations, millele on uues tooteseerias lisandunud mitmeid uus võimalusi. Näiteks aitab kiirkäivitustarkvara HP QuickLook2 viivituseta avada ooterežiimil oleva arvuti e-posti, kalendri, tööülesannete ja kontaktide aknad. Failipurustaja HP File Sanitizer aitab kõrvaldada hävitamist vajavad dokumendid arvuti kõvakettalt jäädavalt. Salasõnavõti HP SpareKey lihtsustab parooliga avatavate funktsioonide kasutamist.

Lisaks kahele uuele EliteBook sülearvutitele tõi HP turule ka stiilse HP Compaq 2230s arvuti, mis tänu taskukohasele hinnale muudab sülearvutis olevad äriklassi funtksioonid kättesaadavaks suuremale hulgale arvutikasutajatele.

Allikas: HP

 
 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee