Kõigile kättesaadav High-Availability Print
Serverid
Friday, 25 September 2015 09:56

Vajate oma ettevõtte infosüsteemi majutamiseks töökindlat platformi? Kuidas tagada seda, et andmed ja süsteemi töövõime säiliksid ka riistvara tõrgete korral? High-availability lahendused on väga kallid ja keerulised!

Kungla Dialoog pakub lahendust, kuidas vähem kui 10 000 euroga on võimalik oma ettevõttele saada kõrgkäideldav serverilahendus, mis on immuunne ükskõik millise riistvara detaili rikke suhtes.

Lahenduse põhikomponentideks on lihtsad aga töökindlad HP Proliant serveri, Switchid, UPS-id ning HP StoreVirtual VSA Virtual Storage Appliance tarkvara. Lisaks sisaldab lahendus ka kuni kuus Microsoft Windows Server virtuaalserveri litsentsi. Üksikult võttes on kogu riistvara äärmiselt lihtne, kuid komponentide nutikas kokkusobitame koos moodsa tarkvaraga  tagab süsteemi, kus kõik on dubleeritud ning puudub nn. Single Point of Failure. Ja see pole veel kõik. Üksikud süsteemi osad võib üksteisest paigaldada kuni 100m kaugusele tagades nii töövõime säilimise ka näiteks lokaalse tulekahju või veeavarii korral.

Rakenduste käitamiseks on lahenduses kokku kolm füüsilist serverit, igaühes üks 4-tuumane 3-GHz Intel Xeon E5 protsessor, 32 GB operatiivmälu ning kolme serveri peale kokku kuni 2,5 TB iSCSI SAN jagatud kettaruumi.*

HP Proliant DL120 Generation 9 serverid:
http://www8.hp.com/ee/et/products/proliant-servers/product-detail.html?oid=7481826

HP StoreVirtual VSA:
http://www8.hp.com/ee/et/products/data-storage/storevirtual-vsa.html

Küsi lisa Kungla Dialoogi müügijuhilt:

Agu Alunurm
Tel. 667 7813
e-post This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 


* See on alles algus. Nii serverite arvu, protsessorite võimsust, serverite mälumahtu kui ka kettaruumi on võimalik vastavalt vajadusele suurendada.

 
 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee