Serverid
Kõigile kättesaadav High-Availability Print
Serverid
Friday, 25 September 2015 09:56

Vajate oma ettevõtte infosüsteemi majutamiseks töökindlat platformi? Kuidas tagada seda, et andmed ja süsteemi töövõime säiliksid ka riistvara tõrgete korral? High-availability lahendused on väga kallid ja keerulised!

Kungla Dialoog pakub lahendust, kuidas vähem kui 10 000 euroga on võimalik oma ettevõttele saada kõrgkäideldav serverilahendus, mis on immuunne ükskõik millise riistvara detaili rikke suhtes.

Read more...
 
Uued serverid - HP ProLiant G6 Print
Serverid
Tuesday, 31 March 2009 15:26

DL 370 G6GENEVA, 31. märts 2009. HP tutvustas täna uut ProLiant G6 serverite seeriat, mis pakub eelmisest serveripõlvkonnast kaks korda suuremat jõudlust ning säästlikumat ressursikasutust.

HP ProLiant G6 seeria serverid võimaldavad suuremat energiasäästu, täiustatud virtualiseerimislahendusi ning automatiseerimist, mis teevad need sobilikuks väga erinevate vajadustega ärikasutajatele.  Uus ProLiant serveripõlvkond  hõlmab 11 erinevat mudelit tower, rack ja blade platvormidel,  mis tähendab suurimat ProLiant seeria serverivalikut HP ajaloos.

“Tänases majandusolukorras soovivad ettevõtted saada maksimumi igast infotehnoloogiasse investeeritud dollarist,” ütles HP tööstusserverite grupi juht Christine Reischl. “Ühendades HP kauaaegse seadmete ja tarkvaraarenduse kogemuse ning innovaatilised lahendused,  võimaldab G6 seeria saada  kasutajal vähema kulutuse eest rohkem jõudlust kui kunagi varem.”

Read more...
 


 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee