Uued serverid - HP ProLiant G6 Print
Serverid
Tuesday, 31 March 2009 15:26

DL 370 G6GENEVA, 31. märts 2009. HP tutvustas täna uut ProLiant G6 serverite seeriat, mis pakub eelmisest serveripõlvkonnast kaks korda suuremat jõudlust ning säästlikumat ressursikasutust.

HP ProLiant G6 seeria serverid võimaldavad suuremat energiasäästu, täiustatud virtualiseerimislahendusi ning automatiseerimist, mis teevad need sobilikuks väga erinevate vajadustega ärikasutajatele.  Uus ProLiant serveripõlvkond  hõlmab 11 erinevat mudelit tower, rack ja blade platvormidel,  mis tähendab suurimat ProLiant seeria serverivalikut HP ajaloos.

“Tänases majandusolukorras soovivad ettevõtted saada maksimumi igast infotehnoloogiasse investeeritud dollarist,” ütles HP tööstusserverite grupi juht Christine Reischl. “Ühendades HP kauaaegse seadmete ja tarkvaraarenduse kogemuse ning innovaatilised lahendused,  võimaldab G6 seeria saada  kasutajal vähema kulutuse eest rohkem jõudlust kui kunagi varem.”

Uutes ProLiant G6 serverites kasutatakse sel nädalal tutvustatud uusimaid Intel Xeon 5500 seeria protsessoreid. Serverite energiasäästlikkus saavutatakse muuhulgas serveris asutavate sensoritega, mis muudavad ventilaatorite töö intensiivsust vastavalt jahutust vajavatele komponentidele nii, et efektiivsus oleks kõige suurem ja ventilaatorid kasutult ei töötaks. Lihtsamaks haldamiseks on ProLiant G6 seadmetel integreeritud lahendused nagu kaugjuhitav administraator, mis on kasutatav isegi siis, kui server on välja lülitatud.

HP ProLiant G6 serveripõlvkonda kuuluvad HP ProLiant DL380, DL370, DL360, DL180 ja DL 160 rack-serverid, HP ProLiant BL490c, BL 460c ja BL 280c labaserverid ning HP ProLiant ML370, ML350 ja ML150 tornkorpuses (tower) serverid.

Enamik uusi mudeleid on üle maailma kättesaadavad juba tänasest hinnaga 14 000 kuni 44 000 krooni. Rohkem informatsiooni ProLiant G6 serverite kohta leiab aadressilt: www.hp.com/go/proliant

Lisaks tutvustas HP märtsis mitmeid uusi tooteid, tarkvaralahendusi ja teenuseid, mis aitavad ettevõtetel majanduslanguse tingimustes kulusid säästa ning konkurentsivõimet säilitada. Teiste lahenduste seas tutvustas ettevõte HP StorageWork virtualiseeritud salvestussüsteeme, mis aitavad juhtida ja optimeerida virtuaalservereid ja salvestuskeskkondi. Uued EVA6400 ja EVA8400 salvestussüsteemid aitavad vähendada salvestuse halduskulusid kuni 50 protsenti. Uued täiustatud HP andmekaitsetarkvara ja -teenused pakuvad ühtset andmekaitselahendust nii füüsilistele kui virtuaalkeskkondadele. Kogu sektori laiaulatuslikemat virtuaalkeskkondade kaitset pakkuv lahendus võimaldab kuni 70 protsenti kulusäästu. Uued konsolideerimise ja virtualiseerimise ROI teenused võimaldavad hinnata kokkuhoidu ja tehnoloogiaprojektide investeeringute tasuvust.

Rohkem infot uute teenuste ja lahenduste kohta leiab aadressilt: www.hp.com/go/BTeconomics2009

 

Allikas: HP

 
 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee