StorageWorks EVA 4400 Print
Andmetalletus
Tuesday, 14 October 2008 14:21

EVA 4400HP tõi 2008. aasta veebruaris turule uue toote StorageWorks Enterprise Virtual Array (EVA) perekonnas - EVA 4400. Tegemist on keskmise suurusega ettevõtetele sobiva virtualiseeritud salvestussüsteemiga, mis võimaldab suurt jõudlust, mahutavuse paremat ärakasutamist ning tellitavate salvestustegevuste lihtsamat haldamist.

EVA virtualiseerimisega on parandatud mahutavust ja lihtsustatud haldamist, vähendades seeläbi omamise kogukulusid võrreldes tavaliste kettamassiividega. EVA 4400 sobib hästi klientidele, kes otsivad suure jõudluse ja käideldavusega skaleeritavat ja töökindlat salvestuslahendust, mis oleks paigaldatav vaid mõne tunniga.

Virtuaalsest keskkonnast saadav kasu avaldub lõpptulemustes tänu selle ideaalsele integreeritavusele IT-infrastruktuuri ja ärirakendustega. Koos süsteemiga HP BladeSystem pakub EVA4400 täielikku lahendust andmesalvestussüsteemi ja serverite ühtseks haldamiseks. Arvukaid operatsioonisüsteeme toetav ning süsteemidega Microsoft Exchange, Oracle ja SAP tõestatult integreeritav EVA4400 annab klientidele tõelise väärtuse koos kulude kokkuhoiuga, mille juurde kuulub ka lihtne paigaldamine ja automaatsed parandusfunktsioonid. EVA4400 suur käideldavus tugineb EVA4100/6100/8100 topeltliiasel arhitektuuril, andes käideldavuse protsendiks 99,999%. Kettamassiiv toetab HP StorageWorks Business Copy EVA tarkvara ja HP StorageWorks Continuous Access EVA tarkvara kohaliku ja kaugkopeerimise funktsioone. See annab kliendile avariikindluse ning võimaldab rakendusi käigus hoida ka varukoopiate tegemise ja taaste ajal. EVA4400 võimaldab ka mitmejärgulist salvestamist andmete väärtuse kohaldamiseks ärivajadustega, toetades nii suure jõudlusega kettaid Fibre Channel kui soodsama hinnaga FATA-kettaid. Tänu paindlikkusele, mis võimaldab ühenduda nii iSCSI kui FC SAN võrkudega, saavad kliendid rakendada just oma keskkonnale sobivaid võrgutehnoloogiaid. Tänu HP StorageWorks Command View EVA tarkvarale ja HP Dynamic Capacity Management tarkvara kettamahu pakkumise võimalustele kulutavad kliendid vähem aega salvestussüsteemi haldamisele ja neil jääb rohkem aega äritegevuseks.

 • Parem jõudlus ja rohkem mahutavust kui EVA4100-l taskukohase hinna eest.
 • Rohkem salvestusteenuseid töökindlamate kopeerimisvõimalustega kui MSA-l.
 • 8 Gb/s salvestivõrguühendus kahe sisseehitatud 10-pordise 8 Gb/s B-seeria salvestivõrgu-kommutaatoriga.
 • EVA4400 hostikonfiguratsiooniutiliit uue massiivi lihtsaks paigaldamiseks ja seadmiseks.
 • Ettevõtteklassi kettamassiiv taskukohase hinnaga: EVA tooteperekonna uusim liige EVA4400 on lihtsamalt paigaldatav, uuendatav ja hooldatav keskmise suurusega ettevõtetele mõeldud soodsa hinnaga kettamassiiv.
 • Virtualiseerimine parandab mahutavust ja lihtsustab haldamist: tavapäraste kettamassiivide paigaldamise keerukust on vähendatud haldusressursse täiustavate EVA virtualiseerimisfunktsioonide kasutuselevõtuga.
 • Väiksem ajakulu salvestussüsteemi haldamisel: paigaldamine on kiire ja lihtne, selleks kulub vaid mõni tund ja seega on võimalik keskenduda äritegevusele, mitte salvestuslahendusele. Võimaldab ise hõlpsalt komponente uuendada, hooldada ja asendada ilma hooldustehniku kutsumise vajaduseta.
 • Madalamad omamiskulud: omamise kogukulude poolest atraktiivne EVA4400 on soodsam ja vähem keerukas kui tavapärased kettamassiivid.
 • Hõlpsam integreeritavus juhtivate ärirakendustega: EVA4400 Solution Blocks pakub valmis juhiseid süsteemidega Microsoft Exchange, Oracle ja SAP integreerumiseks, ühildades õiged serveri, salvestussüsteemi ja rakenduse komponendid tüüpiliste äriteabe-, avariitaaste-, meili- ja sõnumirakenduste ning muude projektide kiireks kasutuselevõtuks.
 • Salvestussüsteem, mis suudab virtuaalserverite tempoka maailmaga sammu pidada: dünaamilises VMware keskkonnas on parim salvestussüsteem see, mis suudab kiiresti muutustega kohaneda. Kettaruumi lihtsa seade ja pakkumise tõttu on EVA4400 parem salvestivõrgulahendus.
 • Täislahendus nii salvestussüsteemile kui serveritele: koos süsteemiga HP BladeSystem kujutab EVA4400 endast täielikku lahendust, mis võimaldab servereid ja kettasüsteemi koos hallata. See pakub klientidele lihtsat haldus- ja ressursilahendust.
 • Kerge ja töökindel avariitaaste: kohaliku ja kaugkopeerimise tarkvara, Business Copy EVA ja Continuous Access EVA kaitsevad andmeid, mistõttu teenuse katkemise korral on taastamine kiire ja lihtne.
 • Suur käideldavus planeeritud töövõimeajaga: kliendid võivad arvestada 99,999% käideldavusega kõrgklassi massiividele omase topeltliiase arhitektuuri ning töökindlate kohaliku ja kaugkopeerimise funktsioonidega.
 • 8 Gb/s valmidus: EVA4400 sisseehitatud kommutaatoriga mudel sisaldab kaht 8 Gb/s 10-pordist B-seeria salvestivõrgu-kommutaatorit, mis annab ligipääsu kiireimale kasutusel olevale salvestivõrgu-infrastruktuurile.

 Täiendavat infot leiad HP kodulehelt.

 
 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee