Andmetalletus
NetApp FAS 2020 - testimiseks saadaval Print
Andmetalletus
Thursday, 29 November 2012 00:00

FAS 2020Sel sügisel pakub Kungla Dialoog võimalust testida NetApp'i FAS 2020 andmetalletusseadet.

Kui Teil on tekkinud vajadus uue andmetalletuslahenduse soetamiseks, kuid Te pole kindlad, kas pakutav seade vastab kõigile nõudmistele, siis nüüd on võimalus testida kõiki NetApp'i FAS seeria seadmete poolt pakutavaid võimalusi Teie enda keskkonnas. Oleme testimiseks ja demonstratsioonide läbi viimiseks soetanud 2 kontrolleriga ning 12 kiire SAS kettaga FAS 2020 seadme ning oleme valmis seda huvilistele välja laenama. Loomulikult aitame ka süsteemi seadistamisel ning testide läbi viimisel.

Täpsema informatsiooni saamiseks palume ühendust võtta telefonil 66 77 810 või e-maili teel This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 
Fujitsu ja NetApp laiendavad globaalset partnerlust Print
Andmetalletus
Wednesday, 18 November 2009 22:00

Fujitsu ja NetApp teatasid, et kavatsevad süvendada firmade partnerlust globaalselt, tuues turule varasemast enam integreeritud andmesalvestuse ja -halduse lahendusi. Mõlema firma teadmisi kaasates kavatsetakse arendada ühiseid tooteid ja teenuseid, eelkõige virtualiseerimise, varundamise ja efektiivsemate andmehalduse teenuste valdkondades. Firmade koostöö tulemusel saavad kliendid kasutada dünaamilist infrastruktuuri veelgi tõhusamalt.

Read more...
 
SX100 - uus liige FibreCAT perekonnas Print
Andmetalletus
Monday, 20 October 2008 14:21

FSC FibreCAT SX100Septembris tutvustas Fujitsu Siemens Computers oma FibreCAT seeria andmetalletusseadmete perekonna uut eliitmudelit SX100, mis on suunatud eelkõige suure andmemahu ja edastuskiiruse vajadusega kasutajatele.

Uus mudel pakub kuni 108 TB andmemahtu ja kuni kahekordset kiirust võrreldes SX80 mudeliga. Lisatud on ka täiendavaid FC porte, võimaldades otseühendust nelja serveriga. Süsteemi hinnas sisaldub nelja kiirkoopia (snapshot) tegemise võimalus, täiendavate litsentsidega on võimalik teha kuni 244 kiirkoopiat, mis muudab andmete varundamise ja taastamise operatsioonid erakordselt paindlikuks.

Read more...
 
StorageWorks EVA 4400 Print
Andmetalletus
Tuesday, 14 October 2008 14:21

EVA 4400HP tõi 2008. aasta veebruaris turule uue toote StorageWorks Enterprise Virtual Array (EVA) perekonnas - EVA 4400. Tegemist on keskmise suurusega ettevõtetele sobiva virtualiseeritud salvestussüsteemiga, mis võimaldab suurt jõudlust, mahutavuse paremat ärakasutamist ning tellitavate salvestustegevuste lihtsamat haldamist.

EVA virtualiseerimisega on parandatud mahutavust ja lihtsustatud haldamist, vähendades seeläbi omamise kogukulusid võrreldes tavaliste kettamassiividega. EVA 4400 sobib hästi klientidele, kes otsivad suure jõudluse ja käideldavusega skaleeritavat ja töökindlat salvestuslahendust, mis oleks paigaldatav vaid mõne tunniga.

Read more...
 


 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee