SX100 - uus liige FibreCAT perekonnas Print
Andmetalletus
Monday, 20 October 2008 14:21

FSC FibreCAT SX100Septembris tutvustas Fujitsu Siemens Computers oma FibreCAT seeria andmetalletusseadmete perekonna uut eliitmudelit SX100, mis on suunatud eelkõige suure andmemahu ja edastuskiiruse vajadusega kasutajatele.

Uus mudel pakub kuni 108 TB andmemahtu ja kuni kahekordset kiirust võrreldes SX80 mudeliga. Lisatud on ka täiendavaid FC porte, võimaldades otseühendust nelja serveriga. Süsteemi hinnas sisaldub nelja kiirkoopia (snapshot) tegemise võimalus, täiendavate litsentsidega on võimalik teha kuni 244 kiirkoopiat, mis muudab andmete varundamise ja taastamise operatsioonid erakordselt paindlikuks.

FibreCAT SX100 mudel toetab kuni 9 kettariiulit kokku 108 kettaga, pakkudes kuni 108 TB andmemahtu. Nagu kõik FibreCAT SX seeria seadmed, kasutab ka SX100 FibreCache tehnoloogiat, mis ühendab RAID kontrollerite puhvrid ja võimaldab nende kiiret süknroniseerimist. Optimiseeritud kontrollerid ja 4 Gb/s FiberChannel ühendused teevad SX seeria süsteemid eriti sobivaks andmebaaside, kettale varundamise ja teiste suurt jõudlust nõudvate rakenduste jaoks.

Kasutajad saavad valida SATA-II ning SAS ketaste vahel või kombineerida mõlemaid samas seadmes, mis võimaldab optimaalselt kasutada mõlema tehnoloogia eeliseid: SATA ketaste suurt mahtu ja madalat hinda ning SAS ketaste kõrget töökindlust ja andmeedastuskiirust. Kõik seadme komponendid (kettad, RAID kontrollerid, ventilaatorid, toiteplokid) on dubleeritud ja kuum-vahetatavad. Et kaitsta andmekao eest elektrikatkestuse korral on kasutusel FibreCAP tehnoloogia - tavaliste akude asemel kaitsevad RAID kontrollerite puhvermälu suure mahtuvusega kondensaatorid. Kuna kondensaatori laadimisaeg on lühike, on võimalik puhvermälu kasutusele võtta praktiliselt kohe peale elektrivarustuse taastamist.

Tänu kontrolleritesse sisse ehitatud haldustarkvarale ja kasutajasõbralikule veebiliidesele on seadme kasutusele võtmine ja haldamine lihtne ning ei vaja täiendavaid investeeringuid haldusserveri või kasutajate koolituse näol.

Täiendavat informatsiooni FSC FibreCAT SX100 kohta leiad Fujitsu Siemens Computers'i kodulehelt.

 
 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee