Fujitsu ja NetApp laiendavad globaalset partnerlust Print
Andmetalletus
Wednesday, 18 November 2009 22:00

Fujitsu ja NetApp teatasid, et kavatsevad süvendada firmade partnerlust globaalselt, tuues turule varasemast enam integreeritud andmesalvestuse ja -halduse lahendusi. Mõlema firma teadmisi kaasates kavatsetakse arendada ühiseid tooteid ja teenuseid, eelkõige virtualiseerimise, varundamise ja efektiivsemate andmehalduse teenuste valdkondades. Firmade koostöö tulemusel saavad kliendid kasutada dünaamilist infrastruktuuri veelgi tõhusamalt.

 

"Standardiseerimine, virtualiseerimine ja tootlikkuse tõus muudavad kiirelt klientide admekeskuste planeerimise ja haldamise meetodeid. Üha sagedamini otsitakse andmekeskuste infrastruktuuri ja teenuste tarnijateks oma ala parimaid firmasid", ütleb Gartneri uuringute juht Roger Cox.

Fujitsu ja NetApp on juba näidanud oma suutlikkust tarnida klientidele parimaid tooteid ja lahendusi. Samuti kattub firmade nägemus andmekeskuste tuleviku osas. Tänane teadaanne rõhutab veelkord sünergiaid, mida kliendid võivad oodata nii tootearenduse, integratsiooni kui ka ühise turunduse valdkondades.

"Kui IT-osakonnad otsivad võimalusi kuidas olla effektiivsemad nii hangete kui igapäevase töö osas, toob see kaasa muudatusi ostukäitumises: kliendid eelistavad tarnijaid, kes pakuvad terviklikke, koostööl põhinevaid lahendusi, mis vastavad nende andmekeskuste vajadustele. Usume, et laiendatud koostöö Fujitsu'ga toob klientidele rohkem integreeritud ja automatiseeritud lahendusi andmete halduseks", ütles NetApp'i tegevdirektor Tom Georgens.

"Avalikustasime dünaamilisel infrastruktuuril põhineva lahenduste portfelli aasta tagasi Fujitsu globaalse tootevaliku nurgakivina. NetApp'i tugevused kombineeritud salvestuse (Unified Storage) alal pakuvad ideaalset täiendust meie usaldusväärsetele ja võimsatele ETERNUS-tooteperekonna SAN-lahendustele ning andmesalvestus tarkvarale", ütles Fujitsu Technology Solutions tegevdirektor Kai Flore.

Suurenenud tootlikkus

Hetkel on töös NetApp'i andmesalvestuse haldustarkvara implementeerimine Fujitsu põhjalikku ressursside haldamise lahendusse. Tulemusena luuakse dünaamiline serverite, võrkude andmehoidlate ja tarkvara kogum, pakkudes „rakendused nõudmisel“ teenust ühtsel loogilisel süsteemil. Lisaks lihtsustab uus lahendus andmekeskuste juhtimist ja võimaldab kogu infrastruktuuri hallata ühest punktist tõstes sellega tootlikkust ja efektiivsust.

Liidame tipptehnoloogiad

NetAppi V-seeria tooted integreeritakse täielikult Fujitsu ETERNUS-sarja. Ühise lahenduse tulemus annab kasutusse veelgi enam unikaalseid võimalusi ning lihtsustatud hallatavuse. Uudistoode kasutusele võtmine ei piira ka hetkel kasutusel olevaid seadmeid ja tarkvara, lahendus integreerub. Esimesed ETERNUS DX400 ja NetApp V-sarja kombinatsioonid on klientidele juba kasutusse antud.

Eesrindlikud teenused

Lahutamatu osana globaalsest partnerlusest on klientidele ja partneritele tekkinud võimalus ära kasutada NetAppi ja Fujitsu andmesalvestuse ekspertide ja konsultantide oskusteavet. Mõlemad firmad kavatsevad arendada ka progressiivseid teenuseid sh. konsultatsioonid, ekspertide teenused ja hooldusteenused. Teenuste osutamiseks koostatakse spetsiaalne meeskond NetApp'i ja Fujitsu sertifitseeritud andmesalvestuse ekspertidest.

Allikas: Fujitsu Technology Solutions

 
 
     
Kungla Dialoog OÜ | Mustamäe tee 16, 10617 Tallinn | +372 6677810 | info@kungla.ee